strona główna e-mail BRACIA SZKOLNI-USZYCEBRACIA SZKOLNI-USZYCE AKTUALNOŚCIAKTUALNOŚCI KONTAKTYKONTAKTY

Signum Zgromadzenia
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Warsztaty Terapii Zajęciowej
Nasze WTZ-y
Ogólne informacje o WTZ
Kadra
Nasze pracownie
Zobacz co stworzyli nasi artyści
Linki
Galeria
    30.06-02.07.2015r. - Wycieczka do Trójmiasta - wyjazd pełen atrakcji, zwiedziliśmy Gdańsk, Sopot oraz Gdynię. Niesamowitych wrażeń dostarczył nam rejs statkiem piratów po Zatoce Gdańskiej. Miejscem, które wywarło mnustwo uśmiechów i radości na twarzach szczególnie męskiej części grupy był stadion PGE Arena. Ponadto zwiedziliśmy Stare Miasto, Sopockie Molo, Monciak, Westerplatte, Akwarium Gdyńskie, Dar Pomorza, ORP Błyskawica oraz Dar Młodzierzy. Podsumowaniem wszystkich atrakcji był relaks na plaży w Gdyni. Wycieczka do Trójmiasta na długo zostanie w naszych wspomnieniach, z całą pewnością wrócimy w miejsca bursztynwych plaż, pełnych łagodnej bryzy oraz życiodajnego jodu.
    17.06.2015r. -III Wojewódzki Integracyjny Konkurs MasterChef - kulinarne show- kucharze amatorzy z zaprzyjaźnionych placówek walczyli o tytuł Mistrza Kuchni, rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie, konkurencje wywołały wiele radości i uśmiechu. Uczestnicy po raz kolejny udowodnili, że eksperymentownie w kuchni nie jest im obce, a jednocześnie może się przyczynić do wyjątkowej integracjii.
    28.05.2015r. "Dzień Rododendrona" w Zawadzkiem. Kolejna okazja integracji uczestników z zaprzyjaźnionych placówek, jak co roku humory dopisywały wszystkim, bawiliśmy się świetnie.
    15.04.2015r. - wyjazd do centrum rozrywki Black w Wieluniu - dzień pełen radości i pozytywnych wrażeń, świetna zabawa i integracja podczas gier w kręgle, bilard oraz hokej powietrzny:)
    04.12.2014r. Dzień Św. Mikołaja - spotkanie pełne wrażeń i pozytywnych emocji, humory dopisywały wszystkim uczestnikom.
    20.11.2014r. "Tanecznym Krokiem Przez Życie" spotkanie integracyjne odbyło się w restauracji "U Wąsińskich" w Świerczu, gdzie potwierdziło się, że taniec to radość, wspólna zabawa, show, popis i samorozwój, który zapewnia integrację i aktywne uczestnictwo w życiu kulturowym. Tego wieczoru wszystkim uczestnikom zabawy dopisywały wyśmienite humory. Nielada atrakcją były warsztaty taneczne prowadzone przez profesjonalną parę taneczną przy muzyce zespołu OMEGA. Spotkanie było również okazją do świętowania jubileuszu dziesięciolecia istnienia Warsztatów Terapii Zajęciowej w Uszycach. Ten wspaniały bal na długo zostanie w naszej pamięci:)
    02-04.07.2014r. całą placówką byliśmy na wycieczce w Pradze. Pogoda i humory dopisały nam w 100%. W programie przewidziane było zwiedzanie: Hradczany, katedry św.Wita, Małej Strany, Mostu Karola, rejs statkiem po Wełtawie, Vaclawskie Namesti, Starego Miasta, rynku staromiejskiego ze słynnym zegarem "Orloj", spacer po centrum miasta, czas wolny na zakup pamiątek a na zakończenie zobaczyliśmy przepiękny pokaz Krizikove fontanny. Pomimo bardzo napiętego programu zwiedzania na wszystkich buziach widniał uśmiech...pozostały przemiłe wspomnienia :-)
    05.06.2014r. - "Drzwi do integracji-Uszyce 2014". Był to dzień pełen wrażeń w naszej placówce, zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Uszycach. Uczestnicy zobaczyli pokaz drwala, oko można było nacieszyć widokiem Scanii, była wystawa naszych prac, kto chciał mógł zmierzyć z rywalem w grze w szachy, była nauka I Pomocy i wiele innych atrakcji...
    27.06.2014r. zorganizowany został rajd rowerowy powiązany z grillowaniem kiełbaski w Hubertusówce..po wysiłku fizycznym wszyscy z wielką ochotą smakowali własnoręcznie upieczoną kiełbaskę..
    04.06.2014r. -poświęcenie tablicy za włożony trud w tworzeniu wspólnego dobra Braciom Prowincji Holenderskiej
    29.05.2014r. -"Dzień Rododendrona" w Zawadzkiem. W tym dniu bawiliśmy się na WTZ w Zawadzkiem. Choć pogoda nie dopisywała, nam nie stało na przeszkodzie, żeby dobrze się bawić...
    25.04.2014r. - rewia lodowa "Śpiąca królewna" w Opolu. Było zimno, ale nam to nie przeszkodziło w dobrej zabawie.
    23-24.04.2014r. - II Wojewódzki Integracyjny Konkurs MasterChef-kulinarne show. Nasi kucharze walczyli o tytuł Mistrza Kuchni. Swoją pasją i entuzjazmem zarazili nas wszystkich. Nie było im obce eksperymentowanie w kuchni a humory dopisywały od początku do samego zakończenia konkursu :-)
    13.02.2014r. -zabawa karnawałowa uczestników WTZ i wychowanków SOSW w Uszycach...wszyscy cieszyli się i czekali z niecierpliwością na zabawę karnawałową...choć odbyła się tylko w naszym gronie była naprawdę udana ;-)
    16.01.2014r. -zwiedzanie szopki bożonarodzeniowej i wystawy choinek w Częstochowie...humory i pogoda bardzo nam dopisywały...
    Archiwum - imprezy integracyjne
Jak zostać jednym z nas
WTZ a prawo
Kontakt
Fundacja "Wszyscy Razem"
Mieszkania Chronione
Gospodarstwo Edukacyjne
Kontakty krajowe i międzynarodowe
Newslleter
Wpisz swój adres e-mail

 
Galeria

15.04.2015- Centrum rozrywki Black w Wieluniu- gra w kręgle, bilard i hokej powietrzny. Świetna zabawa i integracja:)
Zgromadzenie Braci Szkół Chrześcijańskich - Uszyce